Velikonoční pentlení

27.03.2024

Ve spolupráci s rodiči a pedagogy na TROJCE proběhly již po několikáté nezapomenutelné Velikonoce plné kreativity a radosti. Dílničky, které rodiče připravili pro děti, propojují tradici s moderními formami vzdělávání. Všechny nápady rodičů byly prostě a jednoduše nádherné a děti se s obrovským nadšením vrhly do vyrábění.

Děti si užívaly různorodé aktivity, jako je výroba velikonočních dekorací z přírodních materiálů nebo soutěže spojené s Velikonocemi. Také si návštěvníci mohli zakoupit krásné výrobky, o které se z největší části postarala družina a děti při hodinách pracovních činností.

Rodiče se aktivně zapojili do organizace akce a společně s pedagogy se postarali přípravu, organizaci a průběh dílniček. Jejich dobrovolnický příspěvek a podpora přispěli k nezapomenutelné atmosféře a radosti dětí.

Tato akce nejen posílila propojení rodiny a školy, ale také přinesla dětem nezapomenutelné zážitky spojené s tradicí a radostí ze společného tvoření.

Moc všem zúčastněným za celý kolektiv TROJKY děkujeme a již se těšíme na pokračování této krásné tradice na naší škole.