Olympijský odznak opět u nás ve škole

05.04.2024

Již potřetí na naší škole se uskutečnila akce, kterou rádi podporujeme a tou je Olympijský odznak. Jde o testování zdatnosti ve vybraných disciplínách ve formě desetiboje. Na letošní ročník do okresního kola se přihlásilo celkem 7 škol a tedy neuvěřitelných 143 sportovců, kteří poměřili síly v prvních čtyřech disciplínách (trojskok, hod plným míčem, skok přes švihadlo a sedy-lehy).
Nejlepší jedinci a družstva dále postoupili do krajského kola, které proběhne 20. 5. 2024 v Hradci Králové, kde budou hrát prim zejména atletické disciplíny.

Za naši školu postupují: Benešová Tereza, Hejlová Viktorie, Nikola Jenčková, Michal Popelák, Jakub Dolan a Tobiáš Matouš. Gratulujeme.

Pochvalu si zaslouží všichni sportovci, kteří nás vzorně reprezentovali.

Velké díky patří 9. třídě a výběru děvčat z 8. B v roli rozhodčích, protože bez nich by se tato akce nemohla uskutečnit.

ZOo

Výsledky OO 2024